رپورتاژهای اخیر

  مارک بیرونی هواپیما

  پایپر می‌گوید SLS جایگزین نسل فعلی M600 می‌شود که در سال 2016 معرفی شد. سازنده هواپیمای Vero Beach، فلوریدا می‌گوید بلیط هواپیما  که هیچ M600 را در سال 2019 تحویل نداده است، زیرا مشتریان منتظر نسخه جدید توربوپراپ تک موتوره هستند. پایپر می‌گوید: «گواهینامه M600 SLS قریب‌الوقوع است و ما قصد داریم 25 دستگاه را در سه ماهه چهارم ارسال کنیم که شماره سریال 100 اولین نمونه است.»

  گارمین می گوید هواپیماهای دیگر از سیستم autoland استفاده خواهند کرد و پلتفرم های جدید را در اوایل سال آینده معرفی خواهند کرد.

  TBM 940 Daher همچنین دارای عرشه پرواز یکپارچه G3000 و سیستم خودکار دریچه گاز گارمین است و سازنده هواپیما فرانسوی می گوید که سیستم اتولند اضطراری را برای موتورهای توربوپراپ تک موتوره اتخاذ خواهد کرد.

  معاون ارشد واحد تجارت هواپیما Daher می‌گوید: «ما باید راه‌حل را مهندسی کنیم، همانطور که همیشه در گذشته انجام داده‌ایم، و این کمی زمان بیشتری می‌برد. با این حال، برنامه ما این خواهد بود که پس از اجرای کامل عملکرد درخواستی Daher، آن را برای بازسازی در هواپیماهای تولید قبلی TBM 940 ارائه کنیم.

  قابلیت autoland در نهایت می‌تواند برای هواپیماهایی که از سایر عرشه‌های پرواز یکپارچه گارمین مانند سری G1000 استفاده می‌کنند، تطبیق داده شود، که می‌تواند بازار بالقوه بزرگی را باز کند. این شرکت می‌گوید: «دلیلی وجود ندارد که نتوانیم autoland را با سایر هواپیماهای مجهز به عرشه پرواز یکپارچه گارمین ادغام کنیم، اما در حال حاضر روی G3000 تمرکز می‌کنیم.
      ذخیره مقاله

  توسعه دهنده کشتی های هوایی در بریتانیا، خودروهای هوایی هیبریدی (HAV) در آستانه پیشبرد برنامه Airlander خود به فاز تولید  بلیط هواپیما مشهد کیش خود، پس از یک برنامه موفقیت آمیز بودجه است.

  ما می دانیم که سه هواپیمای اول ما قرار است به کجا بروند. تام گراندی، مدیر اجرایی، می‌گوید: «آنها برای مشتریان فردی رزرو می‌شوند.این شرکت اخیراً یک فعالیت قرارداد اشتراک سهام 200 میلیون دلاری انجام داده است که به گفته گراندی به آن امکان می دهد "سه هواپیمای اول را وارد بازار کند و در بخش مسافرت اجاره کند". HAV نسخه مسافرتی لوکس Airlander 10 خود را در نمایشگاه هوایی Farnborough در سال 2018 عرضه کرد.

  © 2022 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

  Please publish modules in offcanvas position.